Kontakta oss

Det börjar med ett ”Hej”. Välkommen att kontakta oss om du vill ha hjälp med din rekrytering, bemanning eller söker ett arbete, 0705-242557

 

Catrine Ramsten, VD

Mail: catrine@bemanningskontoret.se

 

Christian Aronsson, Affärsutvecklare

Mail: christian.aronsson@bemanningskontoret.se

Tel: +46 727- 27 50 10

 

Katarina Fred, Affärsområdeschef

Mail: katarina@bemanningskontoret.se

Tel:    +46-727-46 30 10

 

Emma Nilsson, Affärsområdeschef

Mail: emma@bemanningskontoret.se

Tel:   +46-705-54 45 65

 

Sandra Wigemo, Konsultchef

Mail: sandra@bemanningskontoret.se

Tel:   +46-727- 34 42 10

 

Christian Haraldsson, Konsultchef

Mail: christian@bemanningskontoret.se

Tel: +46 725- 06 22 10

 

Frågor och ansökningar hänvisar vi till info@bemanningskontoret.se eller 0705-242557 (växel)

Integritetspolicy

När du söker en tjänst hos oss, samtycker du till att vi får ta del av ditt CV samt personuppgifter.

Vi sparar ej ansökningar/CV vid spontanansökningar eller vid specifika tjänster. Vår rutin är att läsa alla CV, ge återkoppling till den sökande och vi har sedan start 2014 valt att inte spara CV i någon CVdatabas. Detta är för att vi anser att CV är en färskvara.

Efter att ansökningstiden löpt ut/vi har tillsatt den vakanta tjänsten, får den sökande mejl från oss med information om att vi inte sparar CV.

De personer som blir anställda hos oss (konsulter) samtycker vår integritetspolicy vid en anställning.

 

 

BemanningsKontoret är auktoriserat av branschorganisationen Bemanningsföretagen genom Almega. Läs mer här: https://www.bemanningsforetagen.se/auktorisationer

 

Vi finns på Norra Allégatan 8, 413 01  Göteborg

Hitta till oss

Bemanningskontoret AB, Stigbergsliden 5B, 414 63 Göteborg

  • facebook